ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SPORT w SZKOLE >>> NEWS
NEWS


Spotkanie z mistrzynią sportu

Drukuj
frontW ramach projektu gimnazjalnego „Znani, lubiani i podziwiani, czyli spotkanie z ciekawymi białostoczanami" uczennice klasy II L pod czujnym okiem opiekunki – p. Ewy Mroziewskiej, zorganizowały spotkanie z wielokrotną olimpijką, znakomitą kulomiotką i mistrzynią Polski, lekkoatletką p.Krystyną Zabawską Danilczyk.
W specjalnej prezentacji młodzież klas sportowych gimnazjum poznała najważniejsze osiągnięcia honorowego gościa na arenie międzynarodowej. Sławna zawodniczka Podlasia Białystok opowiadała o przebiegu swej sportowej kariery. Podkreślała, że sukces można osiągnąć tylko poprzez ciężką, systematyczną i wytrwałą pracę. Uczniowie mieli możliwość popisać się swoją wiedzą w mini quizie lekkoatletycznym i sprawnością fizyczną. W zabawnych konkurencjach zmierzyli się z mistrzynią sportu. W nagrodę można było otrzymać zdjęcie lekkoatletki. Spotkanie uatrakcyjniła sesja zdjęciowa z gwiazdą „królowej sportu" oraz możliwość zdobycia autografu podziwianej na całym świecie białostoczanki – p. Krystyny Zabawskiej Danilczyk.
 

Nabór do klas sportowych

Drukuj

sportRusza nabór do klas sportowych
  na rok szkolny 2011/2012
  w Publicznym Gimnazjum nr 18
przy ul. Magnoliowej 13  w Białymstoku

Zainteresowanych prosimy 
  o kontakt z trenerami
poszczególnych dyscyplin.


Więcej…
 

PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO GIMNAZJÓW 2009-2010

Drukuj
szsPODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO GIMNAZJÓW
O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BIAŁEGOSTOKU
ZA ROK SZKOLNY 2009/2010

W roku szkolnym 2009/2010 Białostocki Szkolny Związek Sportowy w ramach współzawodnictwa sportowego białostockich gimnazjów zorganizował 33 imprezy sportowe (16 dla dziewcząt i 17 dla chłopców). W zawodach tych w sumie wzięło udział 2067 dziewcząt i 2811 chłopców z 34 szkół. Największym zainteresowaniem cieszyły się następujące dyscypliny: tenis stołowy, biegi przełajowe, tenis stołowy, piłka nożna i pływanie.
Więcej…
 

Akt poświęcenia nowego sztandaru

Drukuj
P111028630.05.2010 na Stadionie MOSiR przy ul. Wołodyjowksiego w B-stoku, odbyły się Podlaskie Igrzyska w Lekkiej Atletyce. Podczas otwarcia igrzysk, nastąpił akt poświęcenia nowego sztandaru Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego.
Więcej…
 


Strona 5 z 5