ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SUKCESY
Sukcesy i osiągnięcia naszych uczniów
W podsumowaniu współzawodnictwa sportowego gimnazjów województwa podlaskiego za rok szkolny 2010/2011 zawodnicy Publicznego Gimnazjum nr 18 im. króla Stefana Batorego w Białymstoku zajęli I miejsce zdobywając Puchar Podlaskiego Kuratora Oświaty.
Zobacz tabelę podsumowującą na stonie pwszs.
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas Wojewódzkiego Podsumowania Współzawodnictwa Sportowego 17 wrzesnia 2011 roku na Stadionie w Zwierzyńcu. Zapraszamy.

batory

W podsumowaniu współzawodnictwa sportowego gimnazjów województwa podlaskiego za rok szkolny 2010/2011 zawodnicy Publicznego Gimnazjum nr 18 im. króla Stefana Batorego w Białymstoku zajęli I miejsce zdobywając Puchar Podlaskiego Kuratora Oświaty.

 

Zobacz tabelę podsumowującą na stonie pwszs.

17 września 2011 roku na Stadionie w Zwierzyńcu odbyło się uroczyste wręczenie nagród podsumowujące Wojewódzkie Współzawodnictwo Sportowe w roku szkolnym 2010/2011.

>> Galeria 1 <<  >>Galeria 2 <<


Wyniki współzawodnictwa sportowego gimnazjów województwa podlaskiego w latach 2007-2011

Miejsce Gimnazjum 2007/2008 2008/2009 2009/2010 2010/2011 Suma
1 PG 18 Białystok  1116,5
1055
1016
1088
4275,5
2 PGS 19 Białystok 1274,5 889 1040 1009 4212,5
3 PG 15 Białystok 1052,5 1086 1156,5 882 4177
4 PG 3 Suwałki 645 909,25 966 1051 3571,25
5 PG 12 Białystok 916 948 864 797 3525

>> Zdjęcia z XV Walnego Zjazdu Wojewódzkiego SZS - 11.02.2012 <<



Lista laureatów i finalistów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018

Drukuj

Lista laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

w roku szkolnym 2017/2018

L.p. Nazwisko i imię ucznia Klasa Przedmiot Nauczyciel prowadzący
  Rogowski Adam II A

Biologia/

Informatyka

Hanna Szymańska

Krzysztof Klem

  Hryniewicka Gabriela III A Geografia Barbara Bartoszuk
  Szczebiot Sandra II A Geografia Barbara Bartoszuk
  Okoński Łukasz III A Język angielski Regina Siemiończyk

Lista finalistów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

w roku szkolnym 2017/2018

L.p. Nazwisko i imię ucznia Klasa Przedmiot Nauczyciel prowadzący
  Kaszewski Patryk III D Konkurs wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej Białasz Maria
  Smolej Damian II L Konkurs wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej Rećko Joanna
  Okoński Łukasz III A Matematyka Turowska – Kuzyka Bogusława
 

LISTA LAUREATÓW i FINALISTÓW WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 2016_2017

Drukuj

LISTA LAUREATÓW WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

L.p. Przedmiot Nazwisko i imię ucznia Klasa Nauczyciel przygotowujący
1. Język angielski Borowska Katarzyna Teresa III A Regina Siemiończyk
2. Konończuk Aleksandra III A Elżbieta Bołbot
3. Geografia Hryniewicka Gabriela II A Barbara Bartoszuk

LISTA FINALISTÓW WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

L.p. Przedmiot Nazwisko i imię ucznia Klasa Nauczyciel przygotowujący
1. Plastyka Niewińska Małgorzata II C Dorota Artysiewicz
2. Wiedza Ekonomiczna i Obywatelska Górska Anna III A Joanna Rećko
3. Informatyka Rogowski Adam I A Krzysztof Klem
 

Lista laureatów w roku szkolnym 2015/2016

Drukuj

Lista laureatów w roku szkolnym 2015/2016

L.p. Przedmiot Nazwisko i imię Klasa Nauczyciel przygotowujący
 

Język angielski

Matwiejuk Adrian III A

Elżbieta Bołbot

  Korzonek Karolina III A
  Kujawa Daniel III A
  Tymofiejczuk Urszula III A Regina Siemiończyk
 

Biologia

Matwiejuk Adrian III A Bożena Sobolewska
  Daniluk Julia III A
 

Geografia

Burakowska Marta III A Anna Daniluk
  Jancewicz Jakub III K Bartoszuk Barbara
  Skorupa Gabriela III A Anna Daniluk
  Miniuk Piotr III P Anna Daniluk
  Konkurs Wiedzy Obywatelskiej                  i Ekonomicznej Matwiejuk Adrian III A

Joanna Rećko

  Historia Matwiejuk Adrian III A Mirosława Kalina
 

Plastyka

Korzonek Karolina

III A

Dorota Artysiewicz

  Informatyka Gerasimiuk Marcin III A Krzysztof Klem
   

Lista laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szk. 2014/2015

Drukuj

Lista laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szk. 2014/2015

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Przedmiot

Nauczyciel przygotowujący

1.

Ewelina Ancypa

III A

Język angielski

Regina Siemiończyk

2.

Katarzyna Duda

III A

Język angielski

Język polski

Elżbieta Bołbot

Alina Wardowicz

3.

Adrian Matwiejuk

II A

Język angielski

Elżbieta Bołbot

4.

Urszula Tymofiejczuk

II A

Język angielski

Regina Siemiończyk

5.

Milena Łebkowska

III A

Matematyka

Bogusława Turowska-Kuzyka

6.

Dariusz Basa

III B

Biologia

Bożena Sobolewska

7.

Ada Badura

III K

Biologia

Hanna Szymańska

8.

Aleksandra Łukaszuk

III A

Biologia

Hanna Szymańska

9.

Kacper Galimski

II A

Historia

Mirosława Kalina

10.

Jakub Wabel

III B

Wiedza Obywatelska i Ekonomiczna

Joanna Rećko

11.

Karolina Korzonek

II A

Plastyka

Dorota Artysiewicz

12.

Julia Daniluk

II A

Plastyka

Dorota Artysiewicz

 


Strona 1 z 4