Aktualności_przedszkolne

witamy

PREZENTACJA WIELKANOC-2020-21

Drodzy Rodzice!
Zachęcamy do obejrzenia wspólnie z dziećmi prezentacji multimedialnej, przybliżającej tematykę Świąt Wielkanocnych.

PREZENTACJA_WIELKANOC_PDF

Proponujemy również garść inspiracji, jak wspólnie z dziećmi wykonać pisanki

W przygotowaniach świątecznych może towarzyszyć nam bardzo lubiana przez dzieci świąteczna piosenka

Wesołych świąt!

Wielkanoc 2021

wielkanoc2021zsp5wer1

Kiermasz wielkanocny

Z radością informujemy, iż podczas kiermaszu wielkanocnego zebraliśmy kwotę 2310 zł.

Zgromadzone podczas kiermaszu środki zostaną przekazane rodzinie dziecka z naszego przedszkola,
która znalazła się w trudnej sytuacji życiowej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za hojne, otwarte serca!

Przedstawienie ,,Historia pewnej kłótni"

W większości bajek lub opowieści musimy zetknąć się z różnymi problemami, aby zrozumieć, że nie zawsze to co wydaje się nam dobre i słuszne, takie jest. „Historia pewnej kłótni, czyli szanujmy się wzajemnie” autorstwa S. Bacewicz opowiada o mamach, które wychwalają swoje dzieci i uważają je za lepsze od innych. Czy bohaterki tej historii zmienią swoje zdanie i zrozumieją, że każdy bez wyjątku zasługuje na szacunek i powinien być akceptowany takim jakim jest? „Historia pewnej kłótni, czyli szanujmy się wzajemnie” to pouczająca historia z wartościowym przekazem i cenna lekcja dla dzieci i dorosłych. Jednocześnie zabawne dialogi i wyśmienita gra aktorska naszych małych aktorów zagwarantuje świetną zabawę.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia przedstawienia przygotowanego
przez dzieci z grup Jeżyki, Sówki i Jagódki.

Przedstawienie jest nawiązaniem do Rodzinnego konkursu literacko-plastycznego
„Mądra bajka, czyli dzieci dzieciom o wartościach”. Miłego oglądania

spotkanie online grupy "Sówek"-2020-21

DRODZY RODZICE.

Informujemy, iż wszystkie materiały dotyczące pracy zdalnej przesyłamy na emaila grupowego: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Prosimy o regularne odczytywanie wiadomości i pracę z dziećmi.

Pierwsze spotkanie online poprzez aplikacje ZOOM odbędzie się w poniedziałek 29 marca o godz. 9.00 (Czas spotkania 30 minut). Link do spotkania będzie wysłany na pocztę̨ grupową.

Religia katolicka również̇ odbywać́ się̨ będzie poprzez aplikacje ZOOM, Pan Piotr prześlę na e-mail grupowy datę̨, godzinę oraz link do spotkania.

Do miłego zobaczenia online

Pozdrawiamy serdecznie.

Ogłoszenie 25.03.2021

Zgodnie z decyzją Ministra Zdrowia przedszkole zostaje zamknięte od 27.03.2021 do 09.04.2021 z wyjątkiem opieki nad dziećmi personelu medycznego i przedstawicieli służb mundurowych zwalczających COViD- 19. Rodzice, którzy wykonują powyższe zawody proszeni są o złożenie deklaracji w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26.03.2021 do godziny 10.00.

W deklaracji należy zawrzeć informację o:
- wykonywanym zawodzie
- imię, nazwisko i nazwę grupy do której uczęszcza dziecko
- okres na jaki potrzebna jest opieka
Deklaracje należy dostarczyć osobiście lub drogą e-mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wyniki konkursu plastycznego "Kolorowa Wielkanoc"

frontzdjecie 122 marca 2021 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Kolorowa Wielkanoc”.

Konkurs został zorganizowany we współpracy nauczycielek ze szkoły oraz przedszkola. Adresowany był do dzieci z przedszkola oraz uczniów klas I-III szkoły podstawowej i ich rodziców. Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie ozdoby wielkanocnej dowolną techniką w formie przestrzennej. Prace wykonało 21 dzieci z przedszkola oraz 35 dzieci ze szkoły. Podczas obrad jury oceniało oryginalność, pomysłowość, walory artystyczne, estetykę, różnorodność użytych materiałów oraz wkład pracy dziecka w powstanie pracy.

Oto wyniki konkursu:

PROSIMY O UZUPEŁNIENIE OŚWIADCZEŃ

UWAGA RODZICE DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO NR 87!

PROSIMY O UZUPEŁNIENIE OŚWIADCZEŃ POTWIERDZENIA WOLI PRZYJĘCIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA

DO DNIA 29 MARCA 2021 R.
I WRZUCENIE DO URNY ZNAJDUJĄCEJ SIĘW PRZEDSIONKU SZKOŁY LUB PRZESŁANIE SCANU NA ADRES Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Lista kandydatów zakwalifikowanych do PS 87.pdf

Lista kandydatów niezakwalifikowanych do PS87.pdf