PRZEDSZKOLE >>> Aktualności

prze87 logo 300 male

witamy

KOŁO BADAWCZE-2020-21

Przedszkolaki, które uczestniczą w zajęciach koła zainteresowań miały możliwość poprzez eksperymenty i zabawy badawcze zapoznać się z właściwościami:
- zjawiskami powstawania barw: mieszanie barw, tworzenie odcieni jednej barwy; tworzenie tęczy, malowanie na mleku;
- wiatru i powietrza: sposoby wprowadzania w ruch przedmiotów, obserwacje powietrza, ogrzewanie i schładzanie powietrza, zanieczyszczenia powietrza, zabawy z balonami;

IMG20201209121010 Copy

1   2   3   4   5   6   7   8

Drodzy Rodzice!! OGŁOSZENIE

Woźna oddziałowa w jednej z grup ma dodatni wynik testu na obecność COViD-19,
w związku z tym decyzją Sanepidu dzieci z grupy
VI „ Krasnoludki” i nauczycielki
zostały objęte kwarantanną do dnia 29.01.2021r.

BAL KARNAWAŁOWY TERMIN-2020-21

Drodzy Rodzice!

Informujemy, iż 3 lutego 2021 r. (środa) odbędzie w naszym przedszkolu bal karnawałowy. Każda grupa będzie bawić się w swojej sali. Zachęcamy do przygotowania przebrań dzieciom na tę okazję. Przygotowane stroje w podpisanej torbie należy przekazać paniom.

WYNIKI MIEJSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "KARTKA BOŻONARODZENIOWA LUB NOWOROCZNA"-2020-21

WYNIKI MIEJSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO:
,,KARTKA BOŻONARODZENIOWA LUB NOWOROCZNA”

• 1 miejsce – Amelia Dec – PS nr 82 ,,Stumilowy Las” Białystok
• 2 miejsce –Pola Tarachimowicz – PS nr 4 Białystok, Aleksandra Drągowska – PS nr 79 ,,Konwaliowy Zakątek”
• 3 miejsce – Aleksandra Kondracka – PS nr 78 Białystok
wyróżnienia:
• Szymon Kozłowski – PS nr 4 Białystok
• Maria Malecka – PS nr 4 Białystok
• Franciszek Holiczko – PS nr 8 im. Henryka Sienkiewicza Białystok

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW KONKURSU PO ODBIÓR NAGRÓD I DYPLOMÓW OD DNIA 25.01.2021R.
W GODZINACH PRACY PLACÓWKI:

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU-2020-21

WYNIKI KONKURSU "POCZTÓWKA BOŻONARODZENIOWA LUB NOWOROCZNA" ZOSTANĄ OGŁOSZONE PO 18 STYCZNIA 2021r.

Przedszkole - UWAGA!- 15.01.2021 r.

Drodzy Rodzice.
Jeden z naszych wychowanków ma potwierdzony dodatni wynik testu na obecność
COViD-19,
w związku z tym decyzją
Sanepidu dzieci z grupy
I „ Biedronki” i grupy IV „Sówki”, nauczycielki oraz woźna oddziałowa
zostały objęte kwarantanną do dnia 15.01.2021r.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO-2020-21

ROZTRZYGNIĘCIE PRZEDSZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO:
,,MOJE WEEKENDOWE ŚNIADANIE”

Komisja konkursowa w dniu 08.01.2021r. z uwagi na wysoki poziom prac i duże zaangażowanie uczestników postanowiła przyznać jednakowe dyplomy i nagrody wszystkim biorącym udział w konkursie fotograficznym ,,MOJE WEEKENDOWE ŚNIADANIE”
Serdecznie gratulujemy

Bruno Puławski Copy

FOTO 1- BRUNO_PUŁAWSKI

FOTO 2- RADOSŁAW_APOŃ

FOTO 3- SZYMON_APOŃ

FOTO 4- SZYMON_I_RADOSŁAW_APOŃ

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY-2020-21

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy wzięli udział w kiermaszu świątecznym zorganizowanym na rzecz rodziny z naszego przedszkola, która nagle znalazła się w trudnej sytuacji finansowej.
Dziękujemy za otwarte i hojne serca!
Z radością informujemy, iż zebraliśmy kwotę 2354,89 zł.
Dobro powraca! :-)

WIGILIA W PRZEDSZKOLU-2020-21

21 grudnia 2020 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Wigilię.
Dzieci obejrzały prezentację multimedialną, dzięki której zgłębiły swoją wiedzę dotyczącą Świąt Bożego Narodzenia i związanych z nimi tradycji.
Rozwiązywały zagadki dotyczące świąt. Wspólnie nakryły wigilijny stół. Radosnym elementem spotkania było wspólne śpiewanie kolęd. Przedszkolaki usłyszały także o zwyczaju łamania się opłatkiem przed wieczerzą wigilijną, a także mogły go posmakować.
Tego dnia w sposób wyjątkowy skomponowany był również jadłospis. Dzieci spróbowały czerwonego barszczu, ryby oraz łazanków z makiem i bakaliami.
Wigilia w przedszkolu wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój, który pozostanie już z nami na dłużej.

wigilia 1 Copy

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  12