PRZEDSZKOLE >>> Aktualności

prze87 logo 300 male

witamy

Jasełka - 2018/19

11 stycznia 2019 r. w naszym Przedszkolu odbyły się  "Jasełka Bożonarodzeniowe" przygotowane przez dzieci z koła teatralnego. W godzinach rannych na widowni gościł Pan Dyrektor, nasze przedszkolaki oraz nauczyciele i personel Przedszkola. Popołudniowy występ zarezerwowany był dla bliskich naszych małych aktorów.

5

1     2     3     4     5     6

Podlaskie Pierniki "Monoporcja" 2018/19

10 stycznia 2019 r. odwiedziały nas Panie z firmy Podlaskie Pierniki "Monoporcja". Dzieci poznały techniki zdobienia pierników i wykonały pierniczki dla swoich bliskich.

1      2      3      4      5      6      7      8      9       10

Jasełka w PS79 -2018/19

W dniu 17.12.2018 dzieci z naszego przedszkola obejrzały Jasełka w Przedszkolu Samorządowym nr 79 " Konwaliowy Zakątek", przygotowane przez grupę Delfinki. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

1    2    3    4

Wizyta straży miejskiej 2018/19

Wizyta Staży Miejskiej

Dzieci z grup: Biedroneczki, Jeżyki, Pszczółki i Jagódki uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez Stażniczki Miejskie, podczas których, poprzez zabawę miały okazję przypomnieć sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drodze.

1    2    3    4    5    6    7    8    9

Pani Magda gra na skrzypcach kolędy- 2018/19

Mama Zosi K. Pani Ania z grupy II ,,Jeżyki" wzięła udział w akcji ,,Cala Polska czyta dzieciom". Oprócz zaciekawienia dzieci pięknymi opowieściami o tradycji Świąt Bożego Narodzenia przygotowała niespodziankę. Pani Magda- ciocia Zosi grała dzieciom na skrzypcach kolędy. Zaprosiliśmy również wszystkie dzieci z przedszkola do wspólnego śpiewania kolędy.

1      2

Mikołajki 2018-19

W dniu 6.12.2018r w naszym przedszkolu do wszystkich dzieci zawitał Mikołaj. Oprócz słodkości i drobnych upominków dzieci otrzymały zabawki na grupę, którymi świetnie się bawiły. W tym dniu odwiedził nas również Pan Dyrektor w roli pomocnika Świętego Mikołaja i poczęstował dzieci oraz panie słodkim upominkiem.

4

1      2      3      4      5      6     7      8      9

Wycieczka do Teatru Lalek- Lampa Alladyna_ 2018/19

W dniu 5.12.2018 nasze Przedszkolaki jeździły do Białostockiego Teatru Lalek na spektakl ,,Lampa Aladyna".

Po obejrzeniu spektaklu mogliśmy zwiedzić muzeum rekwizytów z różnych bajek.

Dzieci w dobrych nastrojach wróciły do przedszkola.

1     2     3

Konkurs recytatorski- Przedszkolak małym patriotą- 2018/19

Natalka,Lilianka oraz Dawid wzięli udział w konkursie recytatorskim związanym z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.
Swoje umiejętności zaprezentowali w Przedszkolu Samorządowym nr 79 ul. Konwaliowa. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody.

1     2     3     4

Dzień pluszowego misia 2018/2019

26 listopada 2018 r w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. W tym roku świętowaliśmy pod hasłem „Z misiem bezpiecznie na drodze”. Z tej okazji rodzice z grupy „Sówki” wcielili się w rolę aktorów i wystąpili w przedstawieniu „O Misiu, który odważył się być mądrym”. „Miś” przygotował dla dzieci zagadki, wspólne śpiewanie piosenek oraz tańce z misiami. Na zakończenie imprezy wręczono dyplomy i upominki dzieciom biorącym udział w konkursie plastycznym „Z misiem bezpiecznie na drodze”. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy, a rodzicom dziękujemy za pomoc w organizacji „Misiowego Święta”.

9

powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto

powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto

wyszukiwarka