PRZEDSZKOLE >>> Grupy przedszkolne >>> GRUPA I BIEDRONECZKI

Przygotowania do Balu- 2018/19

1   2   3   4   5   6   7

Robimy instrumenty- 2018/19

W trakcie tygodnia poznawania muzyki i instrumentów "Biedroneczki" samodzielnie wykonały grzechotki, gitarę i bębenki.

Dzień Babci i Dziadka- 2018/19

18 stycznia 2019 r. grupa Biedroneczki zaprosiła do przedszkola swoje Babcie i Dziadków.

Z okazji ich święta Biedroneczki wystawiły przedstawienie, zatańczyły, zaśpiewały i zagrały "Sto lat" na dzwonkach. Na zakończenie uroczystości wręczyły własnoręcznie przygotowane pierniczki.

Dziękujemy wszystkim gościom za liczne przybycie.

1     2     3     4    5

Biedroneczki grają na dzwonkach

Dzieci z grupy Biedroneczki opanowały grę "Sto lat" na dzwonkach i swoje umiejętności zaprezentowały Dziadkom i Babciom z okazji ich święta.

Zabawy swobodne w sali Biedroneczek

Zabawy ciastoliną

1     2     3

Spotkanie z Paniami z doradztwa zawodowego- Biedroneczki - 2018/19

Dzieci z grupy BIEDRONECZKI spotkały się z Paniami - Doradcami Zawodowymi.

Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia profesji doradcy zawodowego, tzn. kim jest i czym się zajmuje na co dzień doradca zawodowy. Następnie po obustronnym zapoznaniu, dzieci opowiadały o tym, gdzie pracują ich rodzice, wymieniał zawody, które znają i kim chcą zostać w przyszłości oraz przyporządkowywały konkretne czynności i przedmioty przypisane różnym zawodom.

Bardzo dziękujemy Paniom za ciekawe zajęcia.

Babcia i Dziadek czytają dzieciom- 2018/19

W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" zaprosiliśmy Babcie i Dziadków do czytania bajek naszym Biedronkom. Dziękujemy.

dziadek Natalii B

Dziadek Natalki B.