PRZEDSZKOLE >>> Grupy przedszkolne >>> GRUPA II JEŻYKI
GRUPA II JEŻYKI

Wizyta mamy i cioci Zosi K.- 2018/19

Korzystając z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia mama Zosi K. Pani Ania, przygotowała dzieciom niespodziankę.

Wzięła udział w akcji ,,Cała Polska czyta Dzieciom", zaciekawiając dzieci piękną opowieścią o tradycji świąt.

Dzieci słuchały z zainteresowaniem oraz odpowiadały na zagadki.

Oprócz czytania, dzieci wysłuchały pięknie granych przez Panią Magdę- ciocię Zosi kolęd.

Pani Magda gra na skrzypcach od 6-go roku życia.

Dzieci wspólnie śpiewały kolędy.

1     2     3      4

Cała Polska czyta dzieciom- Mama Ninki Sz.- 2018/2019

Dzieci bardzo cieszą się jak, rodzice uczestniczą w akcji ,,Cala Polska czyta dzieciom".

Mama Ninki Sz. Pani Magdalena przygotowała dzieciom piękne opowieści z ulubionej książki Ninki.

Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowiadania.

1      2      3

Ubieramy choinkę 2018-19

1       2

dokarmiamy ptaki

Przedszkolaki z grupy Jeżyki dokarmiają ptaki. Dziękujemy dla taty Gabrysi za zbudowanie karmnika.

podziękowanie tacie gabrysi za wykonanie karmnika1

Andrzejkowe spotkanie z rodzicami 2018/19

1      2      3      4      5      6

Badanie właściwości wody 2018/2019

Badanie właściwości wody

Grupę Jeżyki odwiedziła mama Zosi S., Pani Justyna, która zaznajomiła dzieci z właściwościami wody.
Dzieci wspólnie z Panią Justyną zrobiły ciecz nienewtonowską i świetnie się przy tym bawiły.

G A L E R I A

1    2    3    4    5    6    7    8

Wycieczka do sali edukacyjnej Ognik Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej Nr 4 w Białymstoku - Jeżyki

21 września 2018 r odwiedziliśmy strażaków z Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej nr 4 w Białymstoku. Mieliśmy okazję zobaczyć jak wygląda remiza strażacka, samochody i sprzęt strażacki. Dzieci miały okazję przymierzyć hełm, zobaczyć pokaz zjazdu po rurze do akcji ratunkowej, zwiedzić wóz strażacki. Strażacy zaprezentowali dzieciom próbny alarm, wyświetlili filmy edukacyjne na temat zachowania w sytuacji zagrożenia oraz zaprezentowali właściwe sposoby zachowania w sytuacji pożaru w Sali edukacyjnej „Ognik”.

konwert

konwert1