PRZEDSZKOLE >>> Grupy przedszkolne >>> GRUPA II JEŻYKI
GRUPA II JEŻYKI

Niespodzianki dla Babci i Dziadka- 2018/19

Dzieci pod czujnym okiem Pani Justyny S.- mamy Zosi, przygotowywały niespodziankę z okazji Dnia Babci i Dziadka. Własnoręcznie wykonały mydełka, które wręczą podczas grupowej uroczystości. Pragniemy również podziękować Basi-siostrze Zosi, która  służyła swoją pomocą podczas wykonywania niespodzianki. Dzieci były szczęśliwe, że mogły własnoręcznie wykonać prezent ukochanym Babciom i Dziadkom.

1   2   3

Zimowe zabawy- Jeżyki- 2018/19

Dzieci korzystają z uroków zimy. Uwielbiają zimowe zabawy -lepienie bałwana, śnieżki, pamiętając o zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas zabawy.

1   2   3   4   5   6

Zabawy na sali lustrzanej grupy "Jeżyki"- 2018/19

Wolne chwile dzieci uwielbiają spędzać na swobodnej zabawie w sali lustrzanej. Każdy może spędzić ten czas według własnego pomysłu.

1   2   3   4

Cała Polska czyta dzieciom- mama Lilianki- 2018/19

Mama Lilianki, Pani Kasia D. wzięła udział w akcji,,Cała Polska czyta dzieciom".

Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały przygód Kubusia Puchatka.

Pocztówka zamiast smsa- 2018/19

Grupa II,,Jeżyki" wzięły udział w akcji ,,Pocztówka zamiast sms".

Korzystając z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wysłaliśmy życzenia do rodziców.

powiększ foto

Wizyta mamy i cioci Zosi K.- 2018/19

Korzystając z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia mama Zosi K. Pani Ania, przygotowała dzieciom niespodziankę.

Wzięła udział w akcji ,,Cała Polska czyta Dzieciom", zaciekawiając dzieci piękną opowieścią o tradycji świąt.

Dzieci słuchały z zainteresowaniem oraz odpowiadały na zagadki.

Oprócz czytania, dzieci wysłuchały pięknie granych przez Panią Magdę- ciocię Zosi kolęd.

Pani Magda gra na skrzypcach od 6-go roku życia.

Dzieci wspólnie śpiewały kolędy.

1     2     3      4

Cała Polska czyta dzieciom- Mama Ninki Sz.- 2018/2019

Dzieci bardzo cieszą się jak, rodzice uczestniczą w akcji ,,Cala Polska czyta dzieciom".

Mama Ninki Sz. Pani Magdalena przygotowała dzieciom piękne opowieści z ulubionej książki Ninki.

Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowiadania.

1      2      3