PRZEDSZKOLE >>> Grupy przedszkolne >>> GRUPA V JAGÓDKI
GRUPA V JAGÓDKI

Życzenia dla rodziców- 2018-19

,,Jagódki" przygotowały laurkę - wyklejankę z okazji Dnia Mamy i Taty, życząc im dużo uśmiechu, radości i mnóstwo buziaków.

Mama jest jak słońce,
które grzejąc w dni gorące
sprawia, że ożywa wszystko,
tak jak mama, gdy jest blisko.

Tata jest jak księżyc w pełni,
który nawet w środku nocy,
tworzy jasność w samej czerni,
gotów zawsze do pomocy!

Dzień Autyzmu- Jagódki- 2018-19

1   2

Zajęcia w Książnicy Podlaskiej- Jagódki- 2018/19

We wtorek 19.03.2019 grupa "Jagódki" w ramach współpracy z biblioteką wybrała się do Filii nr 7 Książnicy Podlaskiej przy ulicy Zielonogórskiej 2. Dzieci miały okazję uczestniczyć w zorganizowanych przez bibliotekę warsztatach wiosennych. Oprócz czytania książek i rozwiązywania zagadek na temat wiosny, dzieci wspólnie posadziły narcyzy.

1   2   3   4   5

Spotkanie z Panią Martą ze Stowarzyszenia Pomocy Szansa- Jagódki- 2018/19

Dnia 15.03.2019 Nasze Przedszkole odwiedziła Pani Marta Chruściel ze Stowarzyszenia Pomocy Szansa, która w zabawny i przystępny sposób pokazała dzieciom czym jest wolontariat i w jaki sposób można zostać wolontariuszem. Dzieci na warsztatach wykonały własnoręcznie przytulankę - słonia, którego późnej zabrały do domu. Cały dochód z warsztatów został przekazany na opłacenie kosztów remontu ośrodka dla dzieci z niepełnosprawnościami sprzężonymi i autyzmem w Kostrach Noskach.

1   2   3   4

Pan Damian gra na ukulele- 2018/19

6 lutego 2019r w ramach tygodnia "Odkrywamy świat muzyki" nasza grupa miała okazję spotkać się z Panem Damianem, który opowiedział o swojej niezwykłej pasji i pracy muzyka. Przedszkolaki miały okazję usłyszeć wiele dźwięków oraz same mogły spróbować gry na ukulele. Dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy na temat tego instrumentu. Były także zabawy ruchowe przy piosenkach, których nauczył dzieci Pan Damian. To było niezwykłe spotkanie, pełne muzycznych niespodzianek i pozytywnych emocji. Dziękujemy Panu Damianowi za poświęcony czas i miłe spotkanie.

1   2   3   4

Urodziny Kuby prowadzone przez jego mamę- 2018/19