PRZEDSZKOLE >>> Grupy przedszkolne >>> GRUPA V JAGÓDKI
GRUPA V JAGÓDKI

konkurs Delmy „Extra szkolna stołówka z Delmą Extra”- 2019/20

Cała grupa Jagódki wzięła udział w konkursie Delmy „Extra szkolna stołówka z Delmą Extra”
Wygraną jest remont szkolnej stołówki, za co trzymamy kciuki.

1   2   3

sałatka owocowa- 2019/20

Na zakończenie tygodnia warzyw i owoców zrobiliśmy całą grupa sałatkę owocową.
Omawialiśmy wszystkie przyniesione owoce ich smak i konsystencję, a potem wszystkie połączyliśmy w sałatce. Była pyszna.

1   2   3

wycieczka na skrzyżowanie- 2019/20

Grupa Jagódki przez cały tydzień rozmawiała na temat bezpieczeństwa. Mówiliśmy o zasadach bezpiecznego przechodzenia przez ulicę oraz o niektórych znakach drogowych. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Kontynuując tematykę bezpieczeństwa, pani wraz z dziećmi udała się na najbliższe przejście dla pieszych. Dzieci ćwiczyły prawidłowe poruszanie się po przejściu. Podczas zajęć dydaktycznych  wykonały prace plastyczne m.in. sygnalizator świetlny, przejście dla pieszych i policyjne lizaki.

1   2

Zakończenie roku szkolnego w Jagódkach-2018/19

Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, mija czas,
Teraz wakacje czekają nas.

19 czerwca 2019 r. odbyła się w naszej grupie uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnanie dwóch kolegów. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

Wesołych WAKACJI DZIECI !!!

Biało- Czerwona w Obiektywie- 2018/19

Nasze dzieci wzięły udział w konkursie ,,BIAŁO-CZERWONA W OBIEKTYWIE" organizowanym przez Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej. Myślą przewodnią konkursu jest propagowanie postaw patriotycznych. Trzymamy kciuki za wygraną.

powiększ foto

robimy piórniki- 2018/19

Dzieci z grupy ,,Jagody" przygotowały własnoręcznie robione piórniki - organizery.

Każdy z nich był ozdobiony w ulubione kolory dziecka, a także wybrane naklejki.

Na pewno będzie im długo służył.

1   2

świeczniki ze słoików- 2018/19