ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
REKORDY
Sport

sport1III miejsce chłopców w Łyżwiarstwie Szybkim

Drukuj

front

III miejsce w województwie!!!

 

13 marca 2013r. odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Łyżwiarstwie Szybkim na dystansie 500m i 1000m . Do zawodów przystąpiło 19 szkół z województwa w 5 osobowych składach.

Gratulujemy chłopcom Publicznego Gimnazjum nr 18 za zajęcie III miejsca.

A oto brązowi medaliści:
Parfieniuk Marcin kl. III L, Bienasz Rafał kl. III L, Miluski Damian kl. III L, Laszkiewicz Patryk III A, Żebrowski Sebastian I P.

Opiekun zespołu Jarosław Suproń

napisgoogle2

 

Badminton 2012

Drukuj
babin2_2012Reprezentacja PG 18 Białystok w rozegranej 16 listopada 2012 r. Gimnazjadzie Miejskiej w badmintonie chłopców zajmując II miejsce wywalczyła historyczny awans do finału wojewódzkiego gimnazjady. Drużyna PG 18 Białystok wystąpiła w składzie:
1. Konrad Choma II S
2. Patryk Kolczykiewicz II S
3. Marcin Łuczyński II S
4. Sylwester Jurgielaniec I P


Opiekun - Eugeniusz Zdanowicz
 

Taniec

Drukuj
frontGrupa Rachu Ciachu, razem z uczennicami PG nr 18 Paulą Protasiewicz oraz Sandrą Szymańska, zajęła na Mistrzostwach Świata w tańcu X miejsce. W kategorii wiekowej 12-15 startowały 33 zespoły. Cała Impreza odbyła się w Niemczech, w mieście Bochum gdzie wielokrotnie odbywały się już Mistrzostwa Świata.
Gratulujemy
 

Siatkówka Bielsk Podlaski

Drukuj

frontDnia 17 X 2012, odbyły się zawody w siatkówkę w Bielsku Podlaskim. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z drugiej klasy. Po decydującym starciu z drużyną z Bielska nasze siatkarki zajęły 3 miejsce. Kapitanem drużyny jest Kamila Dębowska z 2s a statuetkę najleszej zawodniczki otrzymała Zuzanna Florczak z 3s.

napispaper

 

Sztafeta przelaje 2012

Drukuj

frontDnia 11.10.2012 r. odbyły się sztafetowe biegi przełajowe. Nasi lekkoatleci w dziesięcioosobowych reprezentacjach dziewcząt i chłopców PG nr 18 dali z siebie wszystko, jednak tym razem nie odnieśliśmy sukcesu. Dziewczyny uplasowały się na piątej a chłopcy na szóstej pozycji.

relacja fotograficzna
Natalia Sołowiej

G A L E R I A

 


Strona 6 z 16

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.