ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SPORT w SZKOLE
Sport

sport1



Spotkanie z mistrzynią sportu

Drukuj
frontW ramach projektu gimnazjalnego „Znani, lubiani i podziwiani, czyli spotkanie z ciekawymi białostoczanami" uczennice klasy II L pod czujnym okiem opiekunki – p. Ewy Mroziewskiej, zorganizowały spotkanie z wielokrotną olimpijką, znakomitą kulomiotką i mistrzynią Polski, lekkoatletką p.Krystyną Zabawską Danilczyk.
W specjalnej prezentacji młodzież klas sportowych gimnazjum poznała najważniejsze osiągnięcia honorowego gościa na arenie międzynarodowej. Sławna zawodniczka Podlasia Białystok opowiadała o przebiegu swej sportowej kariery. Podkreślała, że sukces można osiągnąć tylko poprzez ciężką, systematyczną i wytrwałą pracę. Uczniowie mieli możliwość popisać się swoją wiedzą w mini quizie lekkoatletycznym i sprawnością fizyczną. W zabawnych konkurencjach zmierzyli się z mistrzynią sportu. W nagrodę można było otrzymać zdjęcie lekkoatletki. Spotkanie uatrakcyjniła sesja zdjęciowa z gwiazdą „królowej sportu" oraz możliwość zdobycia autografu podziwianej na całym świecie białostoczanki – p. Krystyny Zabawskiej Danilczyk.
 

Gimnazjada Piłki Nożnej Dziewcząt 2011

Drukuj

 

pilka_nozna_2011

Dziewczęta z PG nr 18 pod opieką Jacka Klimaszewskiego zajęły w roku szkolnym 2010/2011 pierwsze miejsce w miejskiej gimnazjadzie piłki nożnej dziwcząt. GRATULUJEMY!!! najlepszym piłkarkom w mieście Śmiech

 

Gimnazjada Lekkoatletyczna 2011

Drukuj

front

W dniu 12 maja 2011 roku na stadionie MOSiR w Białymstoku odbyła się Gimnazjada  Miasta Białegostoku w Lekkiej Atletyce o współzawodnictwo szkół gimnazjalnych w mieście. W klasyfikacji generalnej nasza szkoła zajęła  I  miejsce w kategorii chłopców  wynikiem 149 punktów i II miejsce w kategorii dziewcząt  wynikiem 93 punktów.

Więcej…
 

Wojewódzka Liga Lekkoatletyczna 2011

Drukuj

front

I miejsce chłopców , IV miejsce dziewcząt w Finale Wojewódzkim Ligi Lekkoatletycznej.

Chłopcy awansowali do Finału Ogólnopolskiego który odbędzie się  w Białymstoku 18 czerwca 2011 /sobota/ na stadionie lekkoatletycznym  w zwierzyńcu na który serdecznie wszystkich zapraszamy .

J. Suproń

GALERIA ZDJĘĆ

 

Nabór do klas sportowych

Drukuj

sportRusza nabór do klas sportowych
  na rok szkolny 2011/2012
  w Publicznym Gimnazjum nr 18
przy ul. Magnoliowej 13  w Białymstoku

Zainteresowanych prosimy 
  o kontakt z trenerami
poszczególnych dyscyplin.


Więcej…
 


Strona 11 z 16