BIBLIOTEKA >>> Aktualności >>> 19-29.10.2015r. Warsztaty z przygotowywania plakatu teatralnego

19-29.10.2015r. Warsztaty z przygotowywania plakatu teatralnego

frontDSC04510W związku z tym, że w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek nasza biblioteka przygotowywała spektakl pt. „Dlaczego wyginęły dinozaury?” postanowiłyśmy zainteresować uczniów tematem teatru także w sposób plastyczny. Uczniowie mogli wziąć udział w warsztatach, podczas których mogli wykonać plakat do tego konkretnego przedstawienia. Młodzież została najpierw zapoznana z różnicami między plakatem a afiszem teatralnym, co ułatwiło jej tworzenie artystycznej wizji uczniowskiego spektaklu.

Wszyscy, którzy wzięli udział w warsztatach, mogli wystartować także w konkursie na najciekawszy plakat do naszego przedstawienia. Zwycięzców poznamy w listopadzie.

foto1  foto2  foto3 foto4 foto5

?>