BIBLIOTEKA >>> Aktualności >>> 29.10.2015r. Premiera spektaklu pt. „Dlaczego wyginęły dinozaury?”

29.10.2015r. Premiera spektaklu pt. „Dlaczego wyginęły dinozaury?”

frontDSC04537Po długich przygotowaniach doszło do premiery spektaklu napisanego przez sześć dziewcząt z naszej szkoły: Kamili Kopczewskiej, Wiktorii Klepackiej, Justyny Fiedoruk, Eweliny Sołościuk, Magdy Czarnowskiej pt. „Dlaczego wyginęły dinozaury?”.

Próby zajęły mnóstwo czasu i energii. Dziewczęta musiały nie tylko opanować tekst, ale również sztukę posługiwania się lalką płaską.

Na premierze wśród zaproszonych gości pojawiła się również p. Magda Kraszewska z Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku. Spektakl zakończył się sukcesem: goście i zaproszone klasy olbrzymimi brawami podziękowały młodym aktorkom. Wszystko się udało, nie było żadnej wpadki!

Po przedstawieniu wszyscy zostali zaproszeni do biblioteki na mały poczęstunek – tak przecież w prawdziwych tetrach świętuje się premiery przedstawień.

To widowisko będzie nam jeszcze towarzyszyć, ponieważ historie o dinozaurach, które wyginęły przez dopalacze obejrzą wszystkie klasy w naszym gimnazjum.

/<GaLeRia>\

?>