BIBLIOTEKA >>> Aktualności >>> Uczniowie Szkół Podstawowych w naszym gimnazjum

Uczniowie Szkół Podstawowych w naszym gimnazjum

front1DSC0457812.11.2015r. do naszej szkoły przyszły dzieci ze Szkół Podstawowych nr 21, 44, 49 w Białymstoku. Zaproszeni goście mogli obejrzeć, przygotowane przez nasze uczennice: Kamilę Kopczewską z II A, Wiktorię Klepacką z kl. II A, Magdalenę Czarnowską z III B, Ewelinę Sołościuk z kl. III P, Justynę Fiedoruk z kl. III P (w zastępstwie na dwóch przedstawieniach występowała Kornelia Otapowicz z kl. III L) spektakl pt. „Dlaczego wyginęły dinozaury?” Wszystkich widzów (140 osób) zaskoczyła odpowiedź na to pytanie: przez dopalacze.

Po przedstawieniu dzieci mogły obejrzeć wystawę, prezentowaną w naszej bibliotecept. „Różne oblicza teatru”. Pani D. Artysiewicz opowiedziała im o rodzajach lalek, teatraliów. Wszyscy świetnie się bawili, bo mogli m.in. przymierzać kostiumy wypożyczone z Białostockiego Teatru Lalek.

<<<<<<galeria>>>>

Nauczyciele bibliotekarze, Opiekunowie SU