BIBLIOTEKA >>> Aktualności >>> Konkurs pięknego czytania poezji ks. Jana Twardowskiego 2016

Konkurs pięknego czytania poezji ks. Jana Twardowskiego 2016

frontDSC047229.03.2016r. w naszej czytelni rozbrzmiały wiersze ks. Jana Twardowskiego. Spotkanie zostało zorganizowane w związku z 10 rocznicą śmierci polskiego poety, znanego uczniom z lekcji m.in. z wiesza pt. „Zaufałem drodze…” oraz cytatu „Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą”.

W konkursie wzięli uczniowie z klas II i III. Usłyszeliśmy m.in. wiersze pt. „Który stwarzasz jagody”, „Optymizm”, „Na szpilce”

Najciekawiej utwory Księdza zaprezentowali: Magda Czarnowska z kl. III B, Karolina Korzonek z kl. III A, Ewelina Sołościuk z kl. III P, Dawid Ratyński z kl. II P i Michał Pawluczuk. z kl. IA

foto1  foto2  foto3  foto4  foto5

Nauczyciele bibliotekarze