SAMORZĄD UCZNIOWSKI >>> Archiwum >>> „Keep Fit – Trzymaj Formę” z SU ! 2016

„Keep Fit – Trzymaj Formę” z SU ! 2016

IMG 0587W dniu 17 marca 2016 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Jak zwykle, nasze gimnazjum tłumnie odwiedzili uczniowie szkół podstawowych, dla których przygotowaliśmy szereg atrakcji.

W holu szkoły Samorząd Uczniowskie uruchomił naleśnikarnię połączoną z quizem języka angielskiego. Można w niej było zjeść naleśnika, który był „zapłatą” za udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie dotyczące dbania o zdrowy styl życia. Chętnych do udzielenia odpowiedzi ;-) na pytanie było tak wielu, że osoby przeprowadzające quiz i obsługujące stanowisko wydawania naleśników pracowały bez wytchnienia ponad trzy godziny! Oczywiście wcześniej bez wytchnienia kilkanaście osób smażyło w pocie czoła te wielkie stosy naleśników! :-)

Inną atrakcją, która bardzo spodobała się naszym gościom, była możliwość zamknięcia się w gigantycznej bańce mydlanej!

Do zobaczenia za rok! Zobacz gotogalerie: <<galeria1- naleśniki>>     <<galeria2 - bańki>>