BIBLIOTEKA >>> Aktualności >>> V Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom 2016

V Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom 2016

czytanie7front2 czerwca 2016r. grupa naszych uczniów: Dominika Mirkowicz z III A, Magda Czarnowska z III B, Mateusz Maliszewski z III K, Kamila Gusztyn z III L, Magda Zajączkowska z III L, Norbert Urban z II P, Justyna Fiedoruk z III P poszła do Szkoły Podstawowej nr 44, by poczytać młodszym kolegom. Nasza wyprawa czytelnicza miała związek z V Białostockim Tygodniem Czytania Dzieciom, w którym nasi uczniowie postanowili wziąć udział. Wybraliśmy fragmenty „Mikołajka" Rene Gościnnego i o godzinie 8.30 rozpoczęło się czytanie maluchom w szkolnej świetlicy. Dzieci słuchały poszczególnych rozdziałów, a następnie odpowiadały na krótkie pytania dotyczące treści utworu.
Dziękujemy Nauczycielom: Barbarze Brzozowskiej, Joannie Przastek, Iwonie Jabłonowskiej i Annie Kuleszy, pracującym w świetlicy SP nr 44, za współpracę. :) foto1 foto2  foto3  foto4 foto5  foto6  foto7

Nauczyciele bibliotekarze

logoczyt