BIBLIOTEKA >>> Aktualności >>> Spotkanie autorskie – 21.04.2017r.

Spotkanie autorskie – 21.04.2017r.

frontDSC05506Uczennice: Dorota i Weronika Busłowskie z kl. II B oraz Kamila Kubasińska i Dominika Rembowicz z kl. I S wzięły udział w spotkaniu autorskim z powieściopisarką Anną Onichimowską („Hera Moja Miłość”, „Lot komety”, Demony na smyczy”, itd.). Odbyło się ono w ramach VI Międzynarodowych Targów Książki w Białymstoku.

Dziewczęta wysłuchały wykładu, potem zadawały pytania autorce, otrzymały jej autograf w najnowszej powieści „Dziesięć stron świata”, a na koniec zrobiły z Nią zdjęcie.

foto1  foto2  foto3  foto4

Nauczyciele bibliotekarze