ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PRZEDSZKOLE >>> „Cała Polska czyta dzieciom” 2017

„Cała Polska czyta dzieciom” 2017

Drukuj

frot ksiaNie do przecenienia jest rola jaką w wychowaniu i rozwoju człowieka i to już od najmłodszych lat, odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika. Rozumiejąc to i doceniając, nasze przedszkole w ramach społecznej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” 29 września odwiedziły pracownice Fili Biblioteki Nr 7 w Białymstoku Książnicy Podlaskiej. Panie zaprezentowały dzieciom książkę pt. „Czajniczek” Etsuko Watanabe. Rozpoznały wśród naszych przedszkolaków stałych bywalców, jak również zachęciły pozostałe dzieci do odwiedzenia progów czytelni. Jeśli chcemy by dzieci wyrosły na kulturalnych, mądrych i wykształconych, wychowujmy je w miłości do książek, codziennie czytając im w domu i przedszkolu.

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>  <foto6>