BIBLIOTEKA >>> Aktualności >>> POWITANIE WIOSNY

POWITANIE WIOSNY

front m21 marca 2919 r. spotkaliśmy się w holu szkoły, gdzie pożegnaliśmy zimę paląc symboliczną Marzannę, i rozstrzygając konkurs na najładniejszą Marzannę. Marzanny przygotowane przez klasy 1-2 SP zostały zaprezentowane w holu, a oceniali je uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły (wrzucając głos do odpowiedniego kubeczka).

Najwięcej głosów zebrała klasa II A (wychowawca - Barbara Zajkowska), której uczniowie otrzymali drobne upominki – jajka psikające wodą. Pewnie przydadzą się podczas Śmigusa dyngusa. Gratulujemy klasie II A i zapraszamy do kolejnych zabaw.

<<<galeria>>>

Nauczyciele Bibliotekarze