ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Absolwent naszej szkoły - Erik Mikulski - prymusem Wojskowej Akademi Technicznej

Absolwent naszej szkoły - Erik Mikulski - prymusem Wojskowej Akademi Technicznej

Drukuj

erik foto 170 255erik1 wat 170ppor. mgr inż. Erik Mikulski, prymus Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji.

Studia ukończył na kierunku budownictwo ze średnią ocen 4.45. Pracę magisterską napisał na temat „Analizy nośności konstrukcji mostów składanych”. Studia w Wojskowej Akademii Technicznej wybrał z uwagi na możliwość kształcenia wojskowego i politechnicznego. Budownictwo i wojsko to nie jedyne jego pasje. Podczas studiów realizował swoje zainteresowania związane ze sportem. Był członkiem akademickiej drużyny WAT, która reprezentowała uczelnię w Mistrzostwach Wojska Polskiego w Siatkówce oraz Mistrzostwach Wyższego Szkolnictwa Wojskowego w Siatkówce, wielokrotnie zajmując czołowe miejsca. Po jednej z rozgrywek ppor. Mikulski uzyskał tytuł najlepszego rozgrywającego Wojska Polskiego. W przyszłości zamierza rozpocząć studia w Szkole Doktorskiej WAT. Chce też rozwijać swoją karierę sportową uczęszczając na treningi siatkówki w AZS WAT i reprezentować uczelnię na wojskowych zawodach sportowych. Więcj <<<zobacz>> i <<<zobacz od 5min 30 sek. >>

GRATULUJEMY uczniowi klasy sportowej, absolwentowi PG18 !!!!