Mikrofon dla najmłodszych 2021

front mikrofon

Dnia 20.05.2021 w Naszej Szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu wokalnego "Mikrofon dla najmłodszych". W konkursie wzięły udział dzieci z naszej szkoły. Łącznie do konkursu przystąpiło 12 uczestników. Dzieci poradziły sobie z zadaniem doskonale. Jury w składzie: Katarzyna Dąbrowska, Katarzyna Rodziewicz i Sylwia Półkośnik oceniało przede wszystkim muzykalność i predyspozycje głosowe, oraz ogólny wyraz i poziom artystyczny.

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>