ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Mikrofon dla najmłodszych 2021

Mikrofon dla najmłodszych 2021

Drukuj

front mikrofon

Dnia 20.05.2021 w Naszej Szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu wokalnego "Mikrofon dla najmłodszych". W konkursie wzięły udział dzieci z naszej szkoły. Łącznie do konkursu przystąpiło 12 uczestników. Dzieci poradziły sobie z zadaniem doskonale. Jury w składzie: Katarzyna Dąbrowska, Katarzyna Rodziewicz i Sylwia Półkośnik oceniało przede wszystkim muzykalność i predyspozycje głosowe, oraz ogólny wyraz i poziom artystyczny.

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>

 

 

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.