PRZEDSZKOLE >>> Spotkanie z paniami z Książnicy Podlaskiej 2021

Spotkanie z paniami z Książnicy Podlaskiej 2021

front czytDnia 13.05.2021r. nasze przedszkole odwiedziły panie z Książnicy Podlaskiej im. Ł. Górnickiego, Filia nr 7 w Białymstoku. Panie przyniosły ze sobą kilka książeczek oraz zapraszały dzieci do biblioteki i zachęcały do czytania książek. Zwracały uwagę dzieci na poznawcze walory książek, sytuacje humorystyczne, kolorowe ilustracje. Zachęcały przedszkolaki do czytania książek. Dzieci w trakcie spotkania odpowiadały na pytania zadawane im przez Panie bibliotekarki, dotyczące w jaki sposób trzeba szanować książki oraz jakich zachowań należy się wystrzegać podczas czytania. Na zakończenie spotkania przedszkolaki w ciszy i skupieniu wysłuchały bajki czytanej przez panie. Celem spotkań było rozbudzenie zainteresowania książkami, wzbogacanie słownictwa i pobudzanie wyobraźni.

To było bardzo miłe spotkanie. Dziękujemy!

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>  <foto6>  <foto7>