Magiczny Dzień Dziecka

frontJest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień bardzo szczególny w życiu dzieci na całym świecie. W tym ważnym dniu klasy ll i lll wybrały się na Magiczny Dzień Dziecka. Na spotkanie z magią i iluzją. Gwiazdy z grupy Champions off Illusion przenieśli dzieci do Krainy Czarów! Zachwytów nie było końca. Każdy występ był bardzo ciekawy, oryginalny i na wysokim poziomie. Były sztuczki z kartami, znikającymi przedmiotami, lewitacja a nawet ucieczka ze skrzyni. Po powrocie do szkoły czekała na dzieci kolejna niespodzianka ... dmuchańce! Dzieci mogły się wyszaleć, poskakać i  pozjeżdżać z ogromnej dmuchanej zjeżdżalni. Dzień był udany i pełen wrażeń.

" Wszystkie dzieci Nasze są"

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>  <foto6