ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Dzień Dziecka w naszej szkole!

Dzień Dziecka w naszej szkole!

Drukuj

 front dz

Od rana czekały na dzieci różne atrakcje. Już o godzinie 8.00 na wszyscy otrzymali pyszne lizaki. Uczniowie z klas II i III wyjechali autokarem do WSFiZ na ,, Magiczny Dzień Dziecka". Od godziny 9.00 duża sala gimnastyczna tętniła życiem. Zostały na niej przeprowadzone zawody sportowe - Olimpijka klas IV. Inne klasy kibicowały i trzymały kciuki za swoich kolegów i koleżanki. Olimpijkę wygrała klasa IVB, drugie miejsce zajęła klasa IVC, a klasa IVA zajęła miejsce trzecie. Wszyscy dobrze się bawili, stanęli na podium – otrzymali puchary
i pamiątkowe medale.

Przez cały dzień dzieci miały możliwość korzystania z dwóch dużych dmuchanych zjeżdżalni rozstawionych na szkolnym boisku. Wrażeń było co
niemiara.

TO BYŁ CUDOWNY DZIEŃ!

<<GALERIA 1> | <GALERIA2>>

Wychowawcy świetlicy

 

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.