Dąb przedszkolnej radości

front20210601 110515W maju 2021 r. w samym sercu placu zabaw Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Nr 5 w Białymstoku posadzono dąb, który został podarowany przez Prezydenta Miasta Białegostoku, Pana Tadeusza Truskolaskiego. W związku z tym ważnym wydarzeniem w placówce został ogłoszony konkurs na imię dla tego wyjątkowego drzewa. Na konkurs wpłynęło 30 propozycji. Komisja konkursowa w składzie: Dyrektor Dariusz Mierzyński, Agnieszka Szarało i Urszula Szerge, dokonała wyboru zwycięskiego imienia, które zgłosiła Wiktoria Suchowierska z rodzicami, wychowanka z grupy II „Jeżyki” z Przedszkola Samorządowego Nr 87. Dnia 1 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie nagrody za pomysłowość, oryginalność i trafność doboru imienia. Dąb otrzymał imię „Dąb przedszkolnej radości” i od teraz będzie obecny w życiu wychowanków placówki. Dzieci obiecały szanować i dbać o dąb najlepiej jak potrafią.

<foto1>  <foto2>  <foto3>