Profesjonalna pomoc psychologów oraz prawników.

Od 6 września działa nowa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci, rodziców, pedagogów. Pod numerem telefonu 800 800 605 będzie można uzyskać profesjonalną pomoc psychologów oraz prawników.
Wsparcie można otrzymać także za pośrednictwem kontaktu mailowego Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Więcej informacji o infolinii można uzyskać klikając na link...