PRZEDSZKOLE >>> Dni Kubusia Puchatka

Dni Kubusia Puchatka

W dniach 11-13 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dni Kubusia Puchatka. Dzieci obejrzały bajkę „Nowe przygody Kubusia Puchatka” na tablicy interaktywnej. Odwiedziły nas również dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej i przeczytały młodszym kolegom i koleżankom bajki o mieszkańcach Stumilowego Lasu. Ponadto w całym przedszkolu pojawiły się portrety Kubusia Puchatka, wykonane przez dzieci. Dużą niespodzianką dla przedszkolaków było pojawienie się Kubusia Puchatka, który zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy. To były naprawdę udane, pełne wrażeń i dobrej zabawy dni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14