ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PRZEDSZKOLE >>> Grupy przedszkolne >>> GRUPA I BIEDRONECZKI
GRUPA I BIEDRONECZKI

Poznajemy polskie symbole narodowe

Drukuj

front

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>

 

Urodziny Patryka

Drukuj

a front urodziny

Patryczku, wszystkiego naj… naj... najlepszego z okazji urodzin.

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>

 

KARTKA WIELKANOCNA-2020-21

Drukuj

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Biedroneczki samodzielnie wykonały kartki świąteczne, które za pośrednictwem poczty wysłały do swoich bliskich.
Mamy nadzieję, że ta tradycyjna forma składania życzeń, czyli wysyłanie kartek świątecznych, stanie się już zwyczajem w naszej grupie.

zdjecie 1 Copy

1   2   3   4 

 

ZIELONY KĄCIK W NASZEJ SALI-2020-21

Drukuj

zielony kacik 1 Copy

1   2   3   4   5   6   7   8 

 

 

TYDZIEŃ ZWIERZĄT-2020-21

Drukuj

W ostatnim tygodniu Biedroneczki zgłębiały wiedzę na temat zwierząt. Uczyły się nazw zwierząt – tych egzotycznych i tych zamieszkujących lasy, poznawały ich wygląd, uczyły się nazywać ich domy, poznawały warunki ich życia. Dzieci rozwijały umiejętności matematyczne - doskonaliły umiejętność klasyfikowania oraz przeliczania. Wzięły udział w zajęciach z wykorzystaniem tablicy interaktywnej: rozwiązywały zadania tematyczne, dowiedziały się, co to jest zoo – obejrzały film edukacyjny, pouczający o zasadach zachowania w tym miejscu. Przedszkolaki czerpały dużo radości z wykonanych prac plastycznych: gąbką maczaną w szarej farbie malowały obrazek słonia, wykonały również maski – żyrafkę.
Dzieci wzięły także udział w zajęciach zrealizowanych według metody Ilustrowane opowiadania. Ich zadaniem było układanie przygotowanych obrazków na podkładkach w takiej kolejności, w jakiej wystąpiły w opowieści. Uważne słuchanie przy jednoczesnym tworzeniu wizualnej historii – wszystko to pięknie rozwija dziecięcy umysł.

zwierzeta zdjecie glowne Copy

1   2   3   4   5   6   7   8   9  

 

URODZINY FRANIA-2020-21

Drukuj

3 marca urodziny obchodził Franio.
Franiu, z okazji urodzin składamy Ci najlepsze życzenia. Bądź zdrowy i radosny!

urodziny f 1 Copy

1   2   3   4   5 

 

WALENTYNKI-2020-21

Drukuj

walentynki 1 Copy

1   2   3   4 

 


Strona 2 z 5

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.