PRZEDSZKOLE >>> Grupy przedszkolne >>> GRUPA III PSZCZÓŁKI
GRUPA III PSZCZÓŁKI

Historyjka Obrazkowa

historyjka obrazkowa

Pszczółki obejrzały historyjkę obrazkową przedstawioną w formie teatrzyku ,,Spór o liście". Taka forma przedstawienia opowiadania rozwija zainteresowanie literaturą dziecięcą oraz rozwija myślenie i wyobraźnię.

konkurs konkursy

Grześ, Leon, Hubert i Julian zrobili podobne prace na cztery różne konkursy związane z tematyką zimową i świętami Bożego Narodzenia. Trzymamy za wszystkich kciuki.

Wizyta w bibliotece

Pszczółki w poniedziałek wybrały się do biblioteki. Najpierw dzieci przyswoiły wiele informacji o bibliotece i książkach. Razem wypożyczyliśmy trzy baśnie. Potem było czytanie, słuchanie, oglądanie i wszystko to w miłej i radosnej atmosferze.

Dni Kubusia Puchatka

Z okazji obchodów Dni Kubusia Puchatka dzieci z grupy pszczółki miały przyjemność obejrzenia bajki o Kubusiu Puchatku na tablicy multimedialnej.

Dzieci z naszej grupy słuchały również bajki o Kubusiu Puchatku czytanej przez starsze uczennice ze szkolnej świetlicy.

Zajęcia pokazowe z języka angielskiego

Zajęcia pokazowe z języka angielskiego.

Straż Miejska

Pszczółki gościły dziś Panią ze straży miejskiej.

Zaznajomiły się z zasadami bezpieczeństwa w szkole, w domu, a także na drodze.

konkurs

Klaudia wykonała piękny obrazek z lawendy na konkurs.

konkursPrzedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej

pt. ,,Zatrzymaj lato misiową łapką".

Trzymamy kciuki za wygraną.